Ümraniye masa kiralama

Ümraniye Masa Kiralama

Organizasyonlarda en önemli şeylerden biri yani mekânınızın olmazsa olmazlarından masalara sahip olmaktır. Örneğin düğün, nişan organizasyonuysa sizlerde ona uygun büyüklükte ve mekana uygun renklerde masalar tercih edersiniz. Ümraniye masa kiralama ile ekip gelerek seçtiğiniz masaları mekâna yerleştirir ve dekore eder. Ümraniye masa sandalye ile mekânınıza en uygun masa ve sandalyeleri bulunduruyoruz. Ümraniye kiralık masa ile eğlenceniz için en uygun masayı belirleyin gelip yerleştirelim.İstanbul masa kiralama alanında lider firmamıza rezervasyon yaptırmak için iletişim adreslerimizden bize ulaşınız.

Ümraniye masa kiralama
Ümraniye masa kiralama

2 thoughts on “Ümraniye Masa Kiralama”

  1. merhaba nişan organizasyonumuz için masa kiralaması yapmak istiyoruz sizin firmanızın Ümraniye masa kiralama hizmetini talep etsek ne kadar sürede masaları getirirsiniz bize ? sizin hizmetinize ve hızınıza güvenebilir miyiz ? internetten sizi bulduk fiyatlarınızı da merak ediyoruz bilgilendirme yapar mısınız? 80 kişilik bir nişan töreni için ne kadar masa almamız gerekit sizden ? masalarınız kaç kişilik acaba? masalarınızın görsellerini görebilir miyiz? hangi çeşitlerde masalarınız var acaba ? ölçüleri nelerdir masalarınızın? nişan törenine uygun şık ve güzel ahşap masalarınızı bize gönderilirler misiniz ? taşıması ve dizmesi de size mi ait acaba? ümraniye nin her adresine gönderim yapar mısınız ? nişan konseptimize uygun örtü ve tüller de getirerek süslemeler yapabilir misiniz ? açık yeşil ve beyaz tüllerle süslemeler yapabilir misiniz ? fiyat ne olur acaba bunlar da dahil olarak ? nişandan ne zaman önce sizi arayarak rezervasyon yaptırmalıyız ?

  2. merhaba kolay gelsin sünnet düğünümüz için masa kiralama yapmak istiyoruz , Ümraniye masa kiralama da sizin firmanızın hangi masa modellerini kiralayabiliriz ? bizim sünnet düğünümüz bahçe kısmında olacak, uygun ve kullanışlı bir model istiyoruz plastik sandalyeler uygun olur mu acaba? kollu ya da kolsuz olarak plastik sandalye modelleriniz var mı ? biz kollu modellerden istiyoruz 100 tane göndereiblir miisiniz ? plastik masalara uygun da örtü getirir misiniz ? örtülerin boyutları nedir acaba ? Ümraniye’nin her yerine taşıma yapar mısınız ? düğün tarihimiz temmmuzun 29 u size ne zamandan sipariş vermeliyiz ? sandalyeleri de siz dizer misiniz ? sünnet düğününün sonunda da geri almaya gelir misiniz ?

Yorum bırakın

Call Now Button